Ekskluzywne hostel Poznań

Ekskluzywne hostel Poznań

Witam, jadę z dzieckiem do lekarza do Poznania i koniecznie musze tam przenocować, możecie powiedzieć mi gdzie warto się zatrzymać?

Zależy mi na niskiej cenie za dobę!

Waskijestem

Posty: 9

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było bardzo przyjemnie i sympatycznie, gdyż mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były bardzo miłe chwile.

witekunia

Posty: 22

 
Jestem niesłychanie zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu niemniej jednak chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

Cigerko

Posty: 22

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Bardzo dużo osób go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać lecz chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, gdyż nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

Biforr23

Posty: 28

 
Witam serdecznie, koniecznie poszukuje taniego noclegu w Poznaniu, zależy mi na znalezieniu hotelu, w którym będzie panowała miła atmosfera, porządek i tak dalej a najbardziej zależy mi na atrakcyjnych i korzystnych cenach, więc jak takowy znacie to podajcie adres.

MacieqLeo

Posty: 20

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Bardzo sporo osób go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać ale chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, ponieważ nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

Rambdalll

Posty: 22

 
Witam serdecznie, niezwykle jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hosteljezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

hihiotek

Posty: 35

 
Cześć, słyszałem, że w Poznaniu jest niezmiernie tani hotel, w jakim można niezmiernie dobrze wypocząć, z tego co wiem to jest on niezmiernie nowoczesny, zadbany i piękny. Możecie powiedzieć mi cos więcej na teamy hotelu jeżyce? Mam nadzieję, że potwierdzicie moje słowa. Czekam na informacje.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco wszystkich pozdrawiam.

Seba123

Posty: 22

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było bardzo przyjemnie i sympatycznie, albowiem mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były bardzo miłe chwile.

Fifa23

Posty: 32