Polskie morze

Polskie morze

Witam szanownych forumowiczów.

Szukam porady, czym się kierować przy doborze wycieczki np. nad morze. Mam ogromną rodzinę i zależy mi na komforcie, także noclegów.

gruszk56

Posty: 19

 
Generalnie to jest tak – wyjeżdżasz, oglądasz, już wiesz. My możemy tylko zachęcać, no to ja zachęcę do wyjazdu nad Bałtyk :)

Wakacje nad morzem to jedyny w swoim rodzaju czas, także na nawiązanie nowych znajomości i poznanie wielu ciekawych miejsc.

Kasiaaaa1

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Oczywiście, że wczasy, czy też majówka nad polskim morzem to dobry pomysł. Warto się jednak trochę przygotować, bo okolicę cechuje wyjątkowa uroda i trzeba jak najwięcej z tego zobaczyć. Dochodzi też rezerwacja pokojów, wiadomo, na ostatnią chwilę można nic już nie znaleźć. Większość osób rezerwuje przynajmniej dwa tygodnie naprzód…

on666

Posty: 13

 
Witaj serdecznie. Dość ciekawie jest nad morzem jesienią, już nie ma tylu wczasowiczów, Bałtyk pokazuje nieco inne oblicze. Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, ale to właśnie jesień jest najbardziej efektowna.

Kitas

Posty: 14

 
Przewodnik nad Bałtykiem? Śmieszne xd Polskie morze najlepiej podziwiać samemu, bez jakichś restrykcji, dopiero to są prawdziwe wczasy! (porządne sobie – przewodnik)

21gregorek

Posty: 12

 
Weekend nad morzem to zdecydowanie za mało – może postaraj się zyskać więcej czasu? Ja nic bym nie zdążyła obejrzeć, nie mówiąc już o spacerach czy wdychaniu jodu. Chyba, że to taka zachęta i wybierasz się później na dłużej.

SABUR

Posty: 23

 
Nadmorskie regiony są super!

Sprawdź tutaj http://wakacjenadmorzem.pl. Na pewno któraś z przedstawionych ofert będzie odpowiednia, zwróć też uwagę na dość tanie noclegi – niektóre np. w prywatnych domkach.

Kwatuszek

Posty: 16

 
Witaj.

Bardzo polecam polskie morze jako miejsce zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku np. na plaży. To naprawdę piękna okolica, zwłaszcza jeśli pogoda dopisze przez okres, w jakim chcemy wypoczywać.

Klarka23

Posty: 18

 
Weekend nad morzem to trochę za krótko, żeby nacieszyć się klimatem, ale zawsze to coś. Najlepiej wybrać weekend majowy i od razu zorganizować sobie majówkę :) Pensjonaty i hotele w nadmorskich miejscowościach oferują naprawdę fajne pokoje dla par i kilkuosobowe. Nie powinniście też narzekać na jakość gastronomii – jest super :)

Facio

Posty: 19