hotel dla psow, polecicie ?

hotel dla psow, polecicie ?

Czy hotel dla psów bardzo stresuje czworonoga? Czy piesek będzie miał zapewnioną opiekę całodobową? Wyjeżdżam na ważne spotkanie w pracy i nie mam nikogo kto mógłby się zająć moim psem.

zbychu6

Posty: 2

 
Jeśli ktoś szuka hotel dla psów krosno to mogę jednakże polecić z całego serca. Jest to wyśmienity hotel i super opieka. Mój piesek był u nich przez 7 dni, gdy byłam na wakacjach.

Finest

Posty: 24

 
Wybierając hotel dla psów w podkarpackim musisz do nich jechać i zbadać, które kwalifikacje mają pracownicy i jak zachowują się w stosunku do psów.

krzysztofh

Posty: 27

 
Powiem wam, że jeśli w danym hotelu dla psów, właściciel lub pracownicy podchodzą do nich z sercem to piesek nie odczuje tak naszej nieobecności. Nie wolno mówić, że wszystkie hotele są złe.

Namo

Posty: 3

 
Ja zostawiłam swojego pieska na 10 dni w hotelu dla psów w bieszczadach. Piesek miał całodobową opiekę, zabaw mu nie brakowało, dodatkowo miał dwa spacery dziennie po pobliskim lesie, jak i również korzystał z wybiegu. Polecam wam ten hotel http://wilczeserce.pl.

labuh

Posty: 4

 
Ja jak jechałam na wakację to znalazłam przez internet hotel dla psów mielec i byłam bardzo zadowolona. Nie było mnie 6 dni. Po powrocie widać było, że piesek jest zadbany i szczęśliwy.

czerwin_09

Posty: 18

 
Ja na wakację zawsze zabieram psiaka ze sobą, jednak wiem, że niekiedy nie da się go zabrać w pewne miejsca. Jeśli nie masz nikogo znajomego to warto poszukać hotelu dla psów rzeszów. Na pewno znajdziesz z dobrymi właścicielami.

Anno Domini

Posty: 9