Noclegi Wieliczka, znacie jakieś ?

Noclegi Wieliczka, znacie jakieś ?

Dzień dobry. Jaki budżet muszę przygotować, gdy przedmiotem mojego zainteresowania są noclegi w Wieliczce? Napiszcie z doświadczenia :)

grużdzin

Posty: 8

 
Wydaje mi się, iż mogę coś polecić osobom poszukującym hotelu w Niepołomicach. Sprawdźcie, co mam Wam do zaoferowania ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl.

Nocowałem tu już 3 razy, jest OK.

KSalen

Posty: 28

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, gdyż jest w niej niesamowicie sporo atrakcji, których sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Rzeczywiście idealna sprawa. Polecam!

Sklepik

Posty: 18

 
Noclegi w Wieliczce nie są najtańsze – z tym się mogę zgodzić. Z drugiej strony nie są najdroższe, ponieważ wydatki związane z wynajmem pokoju hotelowego nie są zatrważająco wysokie. Polecam skorzystać z porównywarek cenowych obiektów noclegowych, bo dzięki takiemu narzędzi możecie sporo zaoszczędzić :)

Alfonsik5

Posty: 18

 
Odnoszę wrażenie, iż hotel w Niepołomicach to przedmiot zainteresowania bardzo dużej liczby użytkowników tego forum. Polecam portale ułatwiające składanie rezerwacji na miejsca hotelowe. Tam jest taniej.

mac3

Posty: 19

 
Organizacja wesela w Wieliczce to fajna sprawa, bowiem Wasi goście odwiedzają zarówno idealny region Polski. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kosztów organizacyjnych, bowiem sama dopiero wszystko rezerwuję.

witekunia

Posty: 22

 
Wybierając hotel w Dobczycach nie miałem zbyt dużego problemu. Wybór jest dość umiarkowany – tak był to nazwał. Na szczęście mam wrażenie, że każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, jakie macie wymagania. Sprawdźcie noclegi w Dobczycach :)

Intro_69

Posty: 19