kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

Wielokrotnie mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to zbadać.

czdeRRR

Posty: 1

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Bankowy

Posty: 9

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

RafBe

Posty: 24

 
Jeżeli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, zatem ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania rzeczywiście dużo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Black_Riot

Posty: 6

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

Miki

Posty: 5

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Kowalski

Posty: 4