szkolenia lotnicze, gdzie warto ?

szkolenia lotnicze, gdzie warto ?

Trzeba przejść jakieś badania żeby można było pilotować małe samoloty? Ktoś ma taką licencje i coś o tym wie?

Odi

Posty: 1

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć wiele pieniędzy, lecz i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba wykonać to przecież początek.

Olsztynek

Posty: 17

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam inne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Sewerynus

Posty: 10

 
Mnie się marzyło dostanie licencji pilota, lecz koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, lecz to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Krausek34

Posty: 6

 
Nie każdy lubi latać, lecz podobno jak się steruje samolotem na własną rękę to jest w przeciwnym wypadku . Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, lecz nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

kadajo

Posty: 4

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

Antekkk

Posty: 4

 
Bez kłopotów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wówczas można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest potrzebna inna licencja.

Buła

Posty: 13