systemy erp, opinie

systemy erp, opinie

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

q-olek

Posty: 5

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

suderuss3

Posty: 6

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

audi80

Posty: 7

 
Powiem wam, iż wiem które jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Uleczek4

Posty: 6

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

matek562

Posty: 20

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezmiernie mała liczba.

Olekk

Posty: 7

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

gregBard

Posty: 24

 
Oczywiście, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zaspokojony, tak jak i moi pracownicy.

propek1

Posty: 9

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

gruszk56

Posty: 19