normobaria, gdzie znajdę ?

normobaria, gdzie znajdę ?

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

kondziu

Posty: 2

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Warto spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Sarenka

Posty: 6

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Nimert56

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Byłam już na paru sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie niezmiernie polecana.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

Troooll

Posty: 27

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. W wielu przypadkach budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po paru sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

Anielkka

Posty: 3