kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Od pewnego czasu staram się regularnie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

Gucio

Posty: 1

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

miasto13

Posty: 4

 
Musisz sprawdzić sobie dobre tętno bieganie. Jest to bardzo idealne dla osób, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Marioleczka

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Klaudi

Posty: 9

 
Powiem Ci, że należałoby sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

BerciQ89

Posty: 7

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle sporo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

Warszawiak

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a także istotne informacje na temat biegania.

Sarenka

Posty: 5

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Gucio

Posty: 10

 
Kiedy na dworze jest smog, na ogół unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

dyduch34

Posty: 4