przedszkole wilanów, gdzie ?

przedszkole wilanów, gdzie ?

Znacie może jakieś bardzo fajne przedszkole wilanów? Chciałbym, aby moja córka miała dużo zajęć dodatkowych, a także większą ilość aktywności fizycznej. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne przedszkole prywatne?

piekniśś

Posty: 1

 
Ja polecam Ci niezmiernie przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niezmiernie zadowolona, iż akurat na nich trafiłam. Dziecko niezmiernie uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

dziubbek56

Posty: 12

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i faktycznie ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo wiele zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

Grabow12

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o przedszkole warszawa wilanów, to najlepszym rozwiązaniem jest iść na dni otwarte przedszkoli. Wówczas można porozmawiać z nauczycielami, zapoznać się bliżej z organizowanymi zajęciami, a także można przyjść z dzieckiem, aby zbadać czy mu się będzie podobać.

Jarko445

Posty: 4

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się bardzo dobrze po nich rozwijać.

codePerformance

Posty: 17

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, iż prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo dużo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

Miki

Posty: 6