Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Cześć, stoję właśnie przed wyzwaniem remontu łazienki. Czy znacie może w Trójmieście lub ewentualnie internetowe sklepy z dobrym wyborem glazury? Macie ogólnie fajne wskazówki dotyczące wykończenia łazienki płytkami?

beata77

Posty: 7

 
Nie zapomnij o elementach wykończeniowych pod płytki. To jednak zwiększy koszt inwestycji. Trzeba bowiem zaopatrzyć się w listwy dekoracyjne i inne dodatki.

Oct714

Posty: 15

 
Zobacz, czy sklep posiada różne formaty płytek. Do łazienki koniecznie wybieraj lekko chropowate, absolutnie unikaj niezwykle gładkich płytek. Ja bym ci polecał płytki łazienkowe z Włoch, bo naprawdę pięknie wyglądają, proste w montażu, wiele nietypowych wykończeń. W Trójmieście najszybciej płytki łazienkowe, meble i armaturę dostarczą ci w iglazura24.pl. Zagraniczne płytki posiadają w krajowym cenniku można powiedzieć i sporo doradzają w aranżacjach pomieszczeń.

propek1

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto wybrać do współpracy sklepy, w których masz po zakupie płytek łazienkowych jednocześnie projekt pomieszczenia w cenie i nadzór nad całą aranżacją. Bardzo przydatna opcja, a wiem, że wiele sklepów stosuje taki format.

Babeczka

Posty: 19

 
Moim zdaniem warto zainwestować w płytki, które z powodzeniem imitują inne materiały, chociażby beton oraz drewno. Akurat drewnopochodne płytki pięknie wyglądają na podłodze. Od razu masz cieplejszy klimat wykończenia pomieszczenia.

GGregbard

Posty: 14

 
Zwróć uwagę na nasiąkliwość płytek. Niski poziom nasiąkliwości jest wręcz niezbędny w łazience. No i nie żałuj kasy na montażu. Chodzi tutaj głównie o szczelność.

emilia

Posty: 14

 
Zalecam już po montażu płytek nakładać zawsze kapcie z miękką podeszwą. Wiele osób zapomina również o aspekcie monitorowania płytek łazienkowym pod względem chemicznym. W łazience detergenty to norma, więc płytka musi pewne obciążenie chemiczne po prostu wytrzymać.

Wacław

Posty: 21