żeliwne wkłady kominkowe, poszukuję!

żeliwne wkłady kominkowe, poszukuję!

Pożądane byłoby instalować dziś kominek? Z tego, co wiem to chcą zabronić palenie w kominkach. Jak wy to widzicie?

Miki

Posty: 1

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Lipa08

Posty: 9

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Lalka

Posty: 6

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Hardkorowy Koksu

Posty: 26

 
Można bez kłopotów wkłady kominkowe gazowe zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/206-wklady-kominkowe-gazowe. Ta firma jest niesłychanie dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

TomekK

Posty: 7

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Miki

Posty: 3

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o olbrzymiej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

saradonin

Posty: 11

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt sporo, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był nabyty, dlatego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

czerwin_09

Posty: 18

 
Obecnie nie posiadam kominka, albowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeżeli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, albowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

ciumar1

Posty: 3