Fotografia ślubna trójmiasto, gdzie ?

Fotografia ślubna trójmiasto, gdzie ?

Witam kochani. Szukam fotografa, najlepiej z Trójmiasta. Chcę pomóc siostrze w znalezieniu kogoś profesjonalnego od ślubów :)

Duzyyy45

Posty: 7

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, ale poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak dużo mamy profesjonalnych fotografów w Gdańsku. Szukamy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, ale też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

Boss

Posty: 13

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, ale właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze idealnie nadaje się na tło sesji plenerowej.

krzysztofh

Posty: 27

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, niemniej jednak poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, iż tak mnóstwo mamy fachowych fotografów w Gdańsku. Poszukujemy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, niemniej jednak też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

chanok

Posty: 16

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

wiesław11

Posty: 11

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Kapitalna obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za wyśmienity styl.

xacax

Posty: 16

 
Widzę temat rzeka :) My również w takiej samej rozterce, którego fotografa zamówić z Trójmiasta. Liczymy na polecenia tak samo, jak wszyscy tu zaglądający.

serwus45

Posty: 8

 
A co z zaliczką? Jak to wygląda? Ile płaciliście wcześniej? Mamy zamiar skorzystać z usług fotografii ślubnej w Sopocie. Jak tu się ceny kształtują, bo dopiero od niedawna tu mieszkamy i nie bardzo mamy orientację.

Kasia1212

Posty: 7

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są bardzo oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

youmakeme

Posty: 20

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Naprawdę nie martwcie się i bez paniki. Jeśli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu sporo profesjonalistów. Wiadomo, iż jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Niemniej jednak nie należałoby zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na dobre :)

labuh

Posty: 10