sesja kobieca szczecin, kogo polecicie ?

sesja kobieca szczecin, kogo polecicie ?

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

zbychu6

Posty: 3

 
Fotografie to super pamiątka. Tym niezwyklej, jeżeli wykonane są przez kogoś, kto się na tym niezwykle dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

mamamaryja

Posty: 14

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Najczęściej fotografie się robi samemu. Myślę jednak, że to bardzo dobry pomysł, wobec tego pożądane byłoby się na coś takiego zapisać.

Czesio

Posty: 3

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było należałoby wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Miki

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Yuri20

Posty: 3

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeśli wykonane są przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Miki

Posty: 22

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Drogie to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

dziubek56

Posty: 3

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Kitas

Posty: 3

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Wacław

Posty: 21

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, zatem fotografie wyszły rzeczywiście super.

y01234

Posty: 12