Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy ale na nieszczęście nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest idealny, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Ymooo2

Posty: 25

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość dużo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

Klarka

Posty: 20

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

Matizi91

Posty: 24

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Mr Boks

Posty: 30

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Alexiii

Posty: 20

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

jacor

Posty: 23

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Azazel412

Posty: 26

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

DobraReklama

Posty: 19

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego odnaleźć niemniej jednak może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

bogdan66

Posty: 18

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

krugerPL

Posty: 20