Mobilny serwis whirlpool - gdzie?

Mobilny serwis whirlpool - gdzie?

Dzień dobry. Gdzie w naszym mieście możliwa jest naprawa sprzętu gospodarstwa domowego?

Dzięki za namiary :)

Adi666

Posty: 13

 
Gdy chodzi o serwis agd w Jeleniej Górze mogę bez cienia wątpliwości polecić http://whirlpoolserwis.pl, z którego usług korzystałem kilka tygodni temu. Moja pralka przestała działać.

Prędko dogadałem się, co do terminu wizyty serwisanta, a usługa również została wykonana w satysfakcjonująco krótkim czasie.

Polecam! :)

duduś33

Posty: 17

 
Należy podkreślić, iż częstokroć naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest konieczna, ponieważ klienci w nieodpowiedni sposób użytkują sprzęt AGD. Takich przypadków jest niezwykle dużo, a wymieniał mi je niedawno podczas spotkania znajomy serwisant. W wielu przypadkach ludzie popełniają błędy, a potem narzekają na producenta urządzeń AGD.

inhuman

Posty: 21

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

marysss

Posty: 12

 
Wydaje mi się, iż autoryzowany serwis Whirlpool daje zawsze jakąś pewność, albowiem posiada stosowne certyfikaty, a serwisanci – adekwatne kwalifikacje do wykonywania prac w sprzętach pochodzących od tego producenta.

Niekiedy także dysponują oni dostęp do największej ilości części, jakie mogą okazać się rzeczywiście pomocne podczas naprawy.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Na pewno istnieje co najmniej kilka firm, które podjęłyby się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze. Wiem to z własnego doświadczenia, bowiem w przeszłości zdarzało mi się korzystać z takich usług. Teraz póki co nie widzę takiej konieczności, natomiast mogę podać namiary.

kdeel32

Posty: 14

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, gdyż miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, iż Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Biforr23

Posty: 28

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto profesjonalnie podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Dużo przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak naprawdę nie posiadają odpowiednich umiejętności.

Klarka23

Posty: 18

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool powinien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, albowiem za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, abyś mógł mieć z nim jakiekolwiek kłopoty :)

Frasiek22

Posty: 19

 
Zawsze byłem ciekaw, na jakim poziomie stoją usługi serwisowe Whirlpool. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekonać się, gdy w najmniej odpowiednim momencie zepsuła mi się pralka. Na szczęście była objęta gwarancją, a serwis Whirlpool dość szybko uporał się z problemem.

Meryk87

Posty: 20